Dostępność Architektoniczna


Dostępność architektoniczna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sławkowie

Do budynku prowadzą trzy wejścia, wszystkie od ulicy PCK. Wejście od  strony budynku policji jest najwygodniejsze aby dojść się do poradni ginekologicznej, rehabilitacji, okulistyki  punktu pobrań a także poradni stomatologicznej, chirurgicznej i laryngologicznej  oraz 2 gabinetów lekarzy POZ. Wejście główne prowadzi do  rejestracji i gabinetu pielęgniarki POZ. W tym rejonie znajdują się również kolejne gabinety lekarzy POZ i gabinet zabiegowy. Wejście od strony osiedla prowadzi do punktu szczepień dla dzieci. Z uwagi na trwający stan epidemii pacjenci udający się do poradni specjalistycznych, rehabilitacji, punktu pobrań i gabinetu zabiegowego oraz na szczepienia  p/Covid-19  korzystają z wejścia od strony budynku policji. Pacjenci  zgłaszający się po odbiór dokumentów korzystają z wejścia głównego.

Rejestracja/recepcja znajduje się w holu  na prawo od  głównego wejścia.

Toaleta dla osób niepełnosprawnych znajduje się w okolicy rejestracji/recepcji.

Przy budynku wyznaczono 3 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych zlokalizowane niedaleko wejścia od strony osiedla.

Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem, po okazaniu certyfikatu stwierdzającego, iż zwierzę jest przeszkolone jako pies asystujący i posiada wszystkie aktualne badania weterynaryjne.Warunkiem skorzystania z uprawnienia jest wyposażenie psa asystującego w uprząż.

Budynek SPZOZ jest budynkiem parterowym. W budynku nie ma pętli indukcyjnych.

W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla. Nie ma również oznaczeń kontrastowych dla osób słabowidzących.

Na terenie SPZOZ w Sławkowie Istnieje możliwości skorzystania z tłumacza języka,po uprzednim złozeniu odpowiedniego wniosku w terminie powyżej  3 dni roboczych.W celu skorzystania przez osoby uprawnione z pomocy tłumacza języka migowego przy załatwianiu spraw w SPZOZ w Sławkowie, prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby, co najmniej na 3 dni robocze (z wyłączeniem sytuacji nagłych) przed tym zdarzeniem, przesyłając wypełniony formularz za pośrednictwem poczty elektronicznej,lub poprzez złożenie druku w rejestracji. Formularz dostępny poniżej w załączniku.

Plik doc Formularz zgłoszeniowy
12‑04‑2021 08:52:49
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Typ dokumentu:
application/msword
Rozmiar:
30KB
Liczba pobrań:
Trwa wczytywanie
Informacja wytworzona przez:
Agata Grzebinoga , w dniu:  29‑01‑2021 12:59:46
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Beata Oruba
email: ksiegowosc@spzoz-slawkow.pl tel.:322931003
, w dniu:  29‑01‑2021 12:59:46
Data ostatniej aktualizacji:
12‑04‑2021 09:22:22
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie